(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE)

YazarMesaj
DamLasu
BAYAN MODERATOR

BAYAN MODERATOR
DamLasu

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/03/09
Nerden Nerden : İstanbul
Yaş Yaş : 45
Burç Burç : Başak

Hayvanı Hayvanı : At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 168
Kadın
Ruh Halim Ruh Halim : Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE) Huysuz10
Rep Puanı Rep Puanı : Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE) Heartb4
Rep Derecesi Rep Derecesi : 512
Sikayet Et Sikayet Et : Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE) Rapor10

Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE) Empty
MesajKonu: Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE)   Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE) Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 5:14 pm

Büyük Bir HavaLimanının BekLeme SaLonunda,Genç Bir Bayan Uçağa Binmek İçin BekLiyordu..
Uçağın Hareket Etmesine SaatLer OLduğu İçin, Zaman Geçirmek İçin Bir Paket Kurabiye Ve Kitap ALdı..
DinLenmek Ve Kitabını Okumak İçin,VİP SaLonunda Bir KoLtuğa Oturdu..
Kurabiye Paketinin Durduğu Sehpanın Yanındaki KoLtuğa Bir Erkek Oturdu,Dergisini Açıp Okumaya BaşLadı
Bayan;Paketten İLk Kurabiyesini ALdı,Erkekte Bir Tane ALdı,Bayan Çok Rahatsız Hissetti Kendisini Ve;
''Ne Sinir Şey.! Havamda OLsaydım, Bu Cüretinden DoLayı Onu YumrukLardım..!!'' Diye Düşündü..
Bayan Bir Kurabiye ALıyor,Erkek te Bir Tane ALıyordu.ÇıLdıracak Gibiydi Bayan,Ama OLay Çıkarmak İstemiyordu..Nihayet Son Kurabiye KaLınca Bayan:'' Bu Küstah Adam Şimdi Ne Yapacak..?''Diye Düşündü..
Erkek Son Kurabiyeyi ALdı;Onu İkiye BöLdü Ve Bir Parçayı Bayana Verdi..
Aaaa Bu Kadarıda FazLa.!! Çok ÖfkeLenmişti Şimdi..!!
Bayan,Sinir İçinde Kitabını Ve Diğer EşyaLarını ALıp Bir Fırtına Gibi Giriş SaLonuna.Oradan da Uçağın İçine YöneLdi..Uçaktaki KoLtuğuna Oturdu GözLüğünü ALmak İçin Çantasını Açtı,Ne Görsün..?
Kurabiye Paketi AçıLmamış Çantasında Duruyordu,Çok Utandı Çok Büyük YanLış Yaptığını AnLadı.
KurabiyeLerinin Paketini Hiç Açmadan Çantasına Koyduğunu Unutmuştu.
Oysa ki Erkek,Kendi KurabiyeLerini Hiç SinirLenmeden Ve Yüksünmeden BayanLa PayLaşmıştı..
Bayan İse KurabiyeLerinin PayLaşıLdığını Düşünerek Çok SinirLenmişti.Ve Şimdi Bu Durumu TeLafi Etme Şansı Yoktu Özür DiLeme OLanadağı da KaLmamıştı...

TeLafi Edemeyeceğimiz Dört Durum Vardır;
Taş AtıLdıktan Sonra..!!
Söz Ağızdan Çıktıktan Sonra..!!
Fırsat Kaçtıktan Sonra..!!
Zaman Geçtikten Sonra..!!

Herşeyin Kıymetini ELindeyken,Yanındayken BiL ki,SapasağLam Tut ki,Sen YoruLduğunda O Seni Bırakmasın,ELinden Kaydığında BeLki de Çok ÜzüLürsün Ama İş İşten Geçmiş OLur..!!

GençLiğine Güvenip ''Erken'' Derken, BeLki de ''ELveda'' BiLe Diyemezsin Giderken..!!!

Bu YazLımın Konusu AŞK SEVGİ DeğiL Ama IsrarLa Okumadan Geçmemenizi Tavsiye Ediyorum..(KEŞKELERİMİZİN OLMAMASI DİLEĞİ İLE)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GERÇEK DOST (IsrarLa Okumanızı Tavsiye Edip Bu Yazıdan Kendimize Pay Çıkarmayı DiLiyorum)
» Sevgi Emek İster..
» AŞK MI SEVGİ Mİ?
» ((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ (SEVGİ) ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))
» Ölümsüz Sevgi..!!