(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yönetim Kesenin Ağzını Açtı

YazarMesaj
CooL
ADMİNİSTRATOR

ADMİNİSTRATOR
CooL

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/02/09
Nerden Nerden : KONYA
Yaş Yaş : 38
Burç Burç : Oğlak

Hayvanı Hayvanı : Manda
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 465
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : Yönetim Kesenin Ağzını Açtı Neseli10
Rep Puanı Rep Puanı : Yönetim Kesenin Ağzını Açtı Heartbred
Rep Derecesi Rep Derecesi : 731
Sikayet Et Sikayet Et : Yönetim Kesenin Ağzını Açtı Rapor10

Yönetim Kesenin Ağzını Açtı Empty
MesajKonu: Yönetim Kesenin Ağzını Açtı   Yönetim Kesenin Ağzını Açtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 5:23 pm

Beşiktaş'ta Gaziantepspor galibiyetin ardından, şampiyonluk mücadelesinde yer alan takımların da puan kaybetmesi üzerine yönetim kesenin ağzını açtı ve futbolcuların uzun zamandır almadıkları transfer taksitlerini ödeme kararı aldı.

LİG TV'nin haberine göre, kaptan Delgado'nun yöneticilerle üst üste yaptığı görüşmelerin bu kararda etkili olduğu iddia edilirken, personelin de biriken maaşlarının bu ay başında verileceği belirtildi. Teknik Direktör Mustafa Denizli ise dün sabah yapılan antrenmandan sonra yenilen yemekte oyuncularına "rehavete kapılmayın" uyarısında bulundu. Oyuncularına şampiyonluk yolunda yarıştıkları rakiplerinin puan kaybettiğini hatırlatan Denizli, "Bu bizim için çok büyük bir avantaj ancak onların yaptığı hataların ne olduğu ortada: Fazla rehavete kapıldılar. Sakın aynı hataları siz de yapmayın. Hiç bir maç kolay değil ve kolay olmayacak. Şimdi önümüzde oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediye maçını düşünün. Belki Beşiktaş için zor rakip olmayabilir ama küme düşme potasına girmemek için bizden mutlaka puan almaya çalışacaklar" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Siyah - Beyazlı takım İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını da sürdürürken, çalışmaya sakatlığı devam eden İbrahim Toraman katılmadı. Denizli'nin İbrahim Toraman'ın iyileşmemesi durumunda defansın sağında Serdar Kurtuluş'a forma vereceği belirtildi.

Yönetim Kesenin Ağzını Açtı 56ah17ny
http://renkli-dunyalar.eniyiforum.org

Yönetim Kesenin Ağzını Açtı
1 sayfadaki 1 sayfası