(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

"UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ"

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

"UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ" Empty
MesajKonu: "UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ"   "UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ" Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:41 pm

"UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ" 72731_1_090316145041

Almanya Fenerbahçeliler Dernekleri Birliği ve Hamburg Fenerbahçeliler Derneği Asbaşkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Himmet Keklikçi, görevlerinden istifa etti.

Himmet Keklikçi, yaptığı yazılı açıklamada, istifasına gerekçe olarak, Hamburger SV-Galatasaray UEFA Kupası karşılaşması öncesinde Almanya Fenerbahçeliler Dernekleri Birliği Başkanı Mustafa Çömlek'in, ''Hamburg'ta yaşadığımız için Hamburg'u destekliyoruz. Gönlümüz Hamburg'tan yana. İkinci kez Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı alması işimize gelmez. Hamburger SV'nin kazanmasını istiyoruz'' şeklindeki açıklamasını gösterdi.

Keklikçi, söz konusu açıklamanın kendisini rahatsız ettiğini, Mustafa Çömlek'in 30 yıllık arkadaşı olmasına rağmen açıklamalarının yersiz olduğunu belirterek, ''Ben kimsenin kuklası değilim, olmadım. Böyle bir açıklama daha diplomatik bir şekilde yapılmalıydı. Artık bu çatı altında çalışmak istemiyorum. Sadece üye olarak kalacağım'' dedi.

Mustafa Çömlek ise, ''Bu konuda konuşmak istemiyorum. Himmet Keklikçi'nin istifasını kabul ediyorum'' açıklamasını yaptı.

Hamburg Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Abdullah Akar ise Keklikçi'nin bu kararını saygıyla karşıladığını ifade ederek, ''Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür. Yarın İstanbul'a uçuyorum. Hamburg'a müjdeyi getireceğim. Galatasaray, Hamburger SV'yi yenerek turu atlayacak ve yola devam edecek'' diye konuştu.

"UEFA KUPASI'NI İKİNCİ KEZ ALMALARI İŞİMİZE GELMEZ"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEN GELMEZ OLDUN
» Sen GeLmez Oldun...!!!!
» ERSUN YANAL: "GALATASARAY MAÇINDA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALAMADIK"
» "Şimdi Hakkım Helal...Sevgim Haram Olsun.."
» "İnişli-çıkışlı bir dönemden geçiyoruz"