(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tek Soru............!!!!!??????

YazarMesaj
moderatör_adam
YENİ ÜYE

YENİ ÜYE

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/02/09
Nerden Nerden : sivas
Yaş Yaş : 30
Burç Burç : Ikizler

Hayvanı Hayvanı : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : Tek Soru............!!!!!?????? Uzgun10
Rep Puanı Rep Puanı : Tek Soru............!!!!!?????? Heartb0
Rep Derecesi Rep Derecesi : 0
Sikayet Et Sikayet Et : Tek Soru............!!!!!?????? Rapor10

Tek Soru............!!!!!?????? Empty
MesajKonu: Tek Soru............!!!!!??????   Tek Soru............!!!!!?????? Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:44 am

Takmıyorum artık yalnızlık korkusunu...Umrumda bile değil,nefesimi tutmuyorum,çEkiyorum içime yalnızlığın kokusunu...
Esmer sevdam neredesin demiyorum artık...Aynı şehrin aynı gökyüzünde ama başka yönlerde...Yüreğimi ferah tutuyorum ,en azındaN arada bir hatırlıyorsundur herhalde....!Yanlışlarımızı düŞünüyorum da nasıl kovalamış doğruları...Hiç hesapta yokken...Neyse boşver hesapta mıydı, değilmiydi artık önemsiz bir denklem!Ne Yaptım ben diye sormuyorum kendime...Ben yaptım da senin elin kolun bağlımıydı sanki!?Artık ağlamıyorum senin için...Ama bilirsin yalan yok bende...Gözlerim seni aramıyor değil...! Başka tarafa yöneltiyorum bakışlarımı....Bir anlık acı;sonra geçiyor...
Bil ki keşke dönse demiyorum.Dönsen başkalarının izi olacak üzerinde,dönsem başkalarının izi üzerimde....Bilirsin bende yalan yok!Çok özlüyorum aslında seni!Tırnaklarım avucuma fikrim senli boyuta geçiyor!Sonra dişlerimi sıkıyorum ve bu seferde senli fikirler geçiyor!
Aklımda sadece tek bir soru var:
YALNIZLIĞIMIZ AYNIYDI NEDEN ORTAYI BULAMADIK??????

Tek Soru............!!!!!??????
1 sayfadaki 1 sayfası