(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hayatta ki gerÇekLer neyDi ...

YazarMesaj
moderatör_adam
YENİ ÜYE

YENİ ÜYE

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/02/09
Nerden Nerden : sivas
Yaş Yaş : 30
Burç Burç : Ikizler

Hayvanı Hayvanı : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : Hayatta ki gerÇekLer neyDi ... Uzgun10
Rep Puanı Rep Puanı : Hayatta ki gerÇekLer neyDi ... Heartb0
Rep Derecesi Rep Derecesi : 0
Sikayet Et Sikayet Et : Hayatta ki gerÇekLer neyDi ... Rapor10

Hayatta ki gerÇekLer neyDi ... Empty
MesajKonu: Hayatta ki gerÇekLer neyDi ...   Hayatta ki gerÇekLer neyDi ... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:30 am

Acı, KorKu, KosKaco dünyada yaLnız oLduğunu Hissettirmek mi ? Hayatın gerçekLerini Bir sınırın öte yanından izLemiş oLsam biLe artık BiLiyorum yaşadıkLarım bir hiçten Farksız değiLdi.
O anda Sadece içimde yaLnızLığın verdiği soğuğu hissettim ve yaLnızca ağLadım haLime durmaksızın.
Koşmak istiyordum,haykırmak istiyordum fakat keLimeLer boğazımda düğümLenmişti, iki dudağım arasından çıkması oLanaksızdı sanki.sadece yazdım bedenimde hisseetiğim acıyı,sadece bir hiç oLsa biLe yazdım..
Hayatta yaşadığım ve zafer oLarak biLdğim şeyLerin maLubiyet oLmadığnı oLamadığını anLadım.. Zor, hayat öyLe zorki herkes sınırLardan bakıyor hayata, ama hiçkimse zorLamıyor sınırLarı korkuyor yada hissetiğini korku sanıyor.Hiç öLümLe burun buruna geLmediği,uçurumun kenarına geLipte aşağıya bakmaya cesaret edemediği için.biLiyorumki onLar bunu başardı, onLarı kendime uzak sansamda onLar bana benden daha yakındı..
Her zaman biriLerine karşı içimdeki savaşa son vermek istedim. iLk adımı attıktan sonra yine pişmanLığı hissettim ama artık ben hayatın gerçekLerini bana uzak sanıp, bana benden daha yakın oLanLardan öğrendim ve HaLa öğreniyorum, ben iLerLiyorum uyumuyorum, Ben başarıyorum..

yALnız bırakma bu kAraNLıkdÜnyaDa. yA aL beni yAnıNa yAda yALnız bıRakMa. BeNi Yeni gÜnLere yEni uFukLara sakLa. rÜyaLarında nE oLuR yEr veR bAna... .

Hayatta ki gerÇekLer neyDi ...
1 sayfadaki 1 sayfası