(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

elveda ....

YazarMesaj
moderatör_adam
YENİ ÜYE

YENİ ÜYE

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/02/09
Nerden Nerden : sivas
Yaş Yaş : 30
Burç Burç : Ikizler

Hayvanı Hayvanı : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : elveda .... Uzgun10
Rep Puanı Rep Puanı : elveda .... Heartb0
Rep Derecesi Rep Derecesi : 0
Sikayet Et Sikayet Et : elveda .... Rapor10

elveda .... Empty
MesajKonu: elveda ....   elveda .... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:29 am

Ölüm kokusunu alabilen varmı aranızda....Karanlık içinde yapayanlız kalan ben,ve bomboş hayaller içine kaybolan........ Bunlar çok iç açıcı şeyler değil aslında ama,zor konular anlamak için yaşamak gerekir,bilmek tatmak gerekir... Sizi saran bunaltıcı havanın,nefesinizi nasıl etkileyeceğini bir düşünün.. Anlamsızca şaçmalarken,bir anda düzelme durumuna geçerken, hatalarını sayarken ,tekrar için kan ağlar...Korkarken karanlıktan bide yanına yanlızlık eklenir.. Ölüm bekler kapıda,azrail bir anda içeri girer ve hançeri göğsüne saplar...Ve artık bitmiştir yaşam senin için.. Aşk para bitmiştir.Çok farklı bir yaşam başlamıştır artık ve yavaş yavaş vücüdün soğur kan dolaşımın yavaşlar.Hissedersin herşeyi,içinden bir şeyler çıktığını,ruhunun artık rahata kavuştuğunu ölü bedenine geri dönmeksizin alıp başını gittiğini hissedersin... Unutulur gidersin....Gömülürken yüzüne atılan toprakla uyanırsın... Geriye bakıp düşünürsün sefdiklerin,nerede diye ağlarsın ve anılar diyip kahrolursun,çünkü bu bir rüyadır..Korkmuşsundur, ter basmıştır ölü bedenini hemen lavaboya koşup yüzünü yıkamak istersin...Seni korkutmak isteyen herşeyi unutmak istersin..Çünkü bir daha hatırlamak ölümü tatmak rüyada olsa çok acı verir... Ama unutamazsın..Çünkü bu sefer de gerçek hayatta yaşamaya başlarsın..Olacakları bildiğin halde elinden birşey gelmez çaresiz kalırsın acıları çekmeyip erken ölmek istersin ama nafileeee....Azrailin ne erken gelmesi nede geç gelmesi vardır..Herşeyi vakitlidir soğuk terler döktüğün anda hiç birşey yokken etrafında o yanında olur...Nefesini hissedersin ama göremezsin...Sesini duyarsın belki bir şeyler fısıldar kulağına ama nafile nerde olduğu bilemezsin...Ve o an gelir herşey biter hançer göğsüne saplanır..Ve ağzından çıkacak son kelime

"ELVEDA" olur...............

elveda ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sakın Düşünmeden Elveda Deme Bana...
» Ercan Demirel - Elveda Deme Bana