(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

karanlık (BANA AİT)

YazarMesaj
moderatör_adam
YENİ ÜYE

YENİ ÜYE

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/02/09
Nerden Nerden : sivas
Yaş Yaş : 30
Burç Burç : Ikizler

Hayvanı Hayvanı : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : karanlık (BANA AİT) Uzgun10
Rep Puanı Rep Puanı : karanlık (BANA AİT) Heartb0
Rep Derecesi Rep Derecesi : 0
Sikayet Et Sikayet Et : karanlık (BANA AİT) Rapor10

karanlık (BANA AİT) Empty
MesajKonu: karanlık (BANA AİT)   karanlık (BANA AİT) Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:27 am

Ya karanlık desek.. o benim aklıma günden güne tüm hayatımı alan bir cisim olarak gelir...Belki sıradan bir serüven belki rastgele bir korku zaman zaman,ama çok büyük ve uzun bir geçmişimiz vardır onunla...üstüne bide yanlızlık eklenir... ölüm seni alsa bu kadar koymaz heralde.... sana her türlü acıyı tattırır..... bitsin gitsin istersin nafileeee... her şekilde peşinde.. ışıkları kapadığında odana çöken karanlığın üzerine yenisi eklenir.. bu sefer dahada büyük bir acıyla..git gide bu katman artar..bir bakmışsınki seni kaplamış sadece odanda değil hertarafta seninle birlikte.... hayatla herşeyini koparır atar.... tüm bağların kesilir.... birdebakmışsınki seni çok yüksek bir yerin çatısında yada bir arabanın önünde bırakır ve gider..... ozaman herşeye saniyeler karar verir... yalvarırsın belki de düne kadar varlığını bile reddettiğin
yada sonsuz inandığın tanrıya bir şans ne olur bir şans
daha diye dilersin belki elinden birşey gelmez zordur o sırada ne yapmaya karar vermek... yaşattıkları seni aşağıya çeker ama sewdiklerini bırakma,olmaz der ve içeri alır.. bir karar vermelisindir.. hangisi?
ben kararımı çoktan verdim.. nefretimi içime alıp döndüm içeri.. sewdiklerimle birlikte olmayı seçtim.. ne kadar tekrardanda üzerime gelsede bırakmıcam kendimi olmaz yapamam yapamam yapmamalıyım..
yaşama(k) hakkım ! ! !

karanlık (BANA AİT)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Dehşetin Habercisidir
» Sen Bana Ask Dedin
» ¥§¦§¥¤.·´¯ (SensizLiği Bana Sor) ¯`·.¤¥§¦§¥
» Bana Taş KaLpLi Diyorlar..!!
» Sakın Düşünmeden Elveda Deme Bana...