(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

3 Harfli Arkadaşlar

YazarMesaj
moderatör_adam
YENİ ÜYE

YENİ ÜYE

Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/02/09
Nerden Nerden : sivas
Yaş Yaş : 30
Burç Burç : Ikizler

Hayvanı Hayvanı : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 249
Erkek
Ruh Halim Ruh Halim : 3 Harfli Arkadaşlar Uzgun10
Rep Puanı Rep Puanı : 3 Harfli Arkadaşlar Heartb0
Rep Derecesi Rep Derecesi : 0
Sikayet Et Sikayet Et : 3 Harfli Arkadaşlar Rapor10

3 Harfli Arkadaşlar Empty
MesajKonu: 3 Harfli Arkadaşlar   3 Harfli Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:08 pm

ben ecenaz denizlide oturuyorum bi gün annem ve babam tatile gideceklerini söyledi ben ne olucam dedim bakıcıya vercez dedi tabi bende olmaz dedim ama oldu herneyse annemler gitti ben de okulda arkadaşlarımla son günlerede 3 harfliden çok bahsetmiştik ben eve arkadaşlarımı çağırıdım arkadaşım akşam üç harfli çağırma kartları filan getirmiş tabi bakıcı buna sinir oldu ama ona ne ilk işimiz onu uyuttuk sonra hepimiz başladık çağırmaa esra çok korktu işte dedik burdaysan kapıya 2 defa vur dedik sonra kapı çaldı ama şunu farkettim bi ben çığırdım sonra ben pencereden dışarı baktığımda evin önündeki havuz boşalmış içinde kurumuş yapraklar vardı hayret ettim annemin arabası da yerinde duruyodu arkadaşlarıma baktım yoktu bakıcıma baktım od ayoktu korkudan odama gitim yatağa giip uyudum sabahleyin ne bakıcı vardı havuz dolu bi halde hemen okula gittim arkadaşlarıma akşam niye gittiniz dedim onlarda gelmedikki gidelim dediler sonra çantamı alıp annemler gelene kadar teyzemlerde kaldım hiç bişey demedim teyzeme annem ler gelince anlattım onlarda ne bakıcısı istemedin ya kızım dedile r ve beni hoca ya götürdüler hoca bana çok film izleme dedi bilemedim

3 Harfli Arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADAŞLAR MANYAK MANZARALAR WAR