(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
(¯`·._(¯`·._( HosGeLdiniz)_.·´¯)_.·´¯)_

☆☆☆ Sitemizden Yararlanmak Lütfen İçin Üye Olunuz... ☆☆☆
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ Empty
MesajKonu: YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ   YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:59 pm

YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ 74967_1_090414154012

Aziz Yıldırım, Adnan Polat'ın 'tezgah' iddialarıyla ilgili kendisinin de aynı fikirde olduğu sözlerini kabul etmedi.

Büyük gürültü kopartan maçla ilgili Habertürk’ün sorularını yanıtlayan Başkan Aziz Yıldırım, Ali Sami Yen’de G.Saraylı yöneciler tarafından çok iyi ağırlandıklarını söyleyerek teşekkür etti. Yıldırım, Adnan Polat’ın “İki takımı yarış dışı bırakmak için tezgah kurulmuş. Sayın Yıldırım da benimgibi düşünüyor” sözlerini ise tekzip etti.

Yıldırım, bu konuyla ilgili sorumuza “Ben o konuda her hangi bir yorum yapmadım. Kendisi içeride öyle söylüyordu, bunlar onun düşüncesi. Ben sadece dinledim. Biz hiçbir şey söylemiyoruz, sadece izliyoruz. Konuşmamız gereken zamanda konuşuruz. Sessizliğimizi bozmayacağız” dedi.

VIP’TE GÖRÜŞME OLMAMIŞ

Bu arada maç sonrası iki takım başkanı ve yöneticilerinin VIP salonunda olmalarına karşılık bir araya gelmedikleri ortaya çıktı.

Sadece Adnan Polat’ın kapıda basın mensuplarına söylediği açıklamaları salonda sesli şekilde dile getirdiği, F.Bahçe Başkanı ve yöneticilerin daha çok TV programlarından maçı takip ettikleri öğrenildi.

Öte yandan G.Saray kanadının, Polat’ın “Tezgah kurulduğu” şeklindeki demeçlerine karşılık F.Bahçe’nin sessiz kalmasından rahatsızlık duyduğu, yöneticilerden bu konuda eleştiriler geldiği ifade edildi.

Zeytin dalı kırıldı

Federasyon Başkanı Mahmut Özgener ile G.Saray Başkanı Adnan Polat arasındaki sıcak rüzgarlar derbi sonrası yerini yine şiddetli fırtınaya bıraktı. Özgener’in “Derbiye gitmek istiyordum, ama olası çirkin tezahüratta ceza alabilirler endişesiyle vazgeçtim” açıklaması G.Saray cephesince olumlu karşılanmış, Polat, “Önümüzdeki hafta sayın başkanımızla bir araya gelerek, sorunları çözeceğiz” diyerek gerginliğe nokta koyacakları mesajını vermişti.
Ancak Polat’ın, derbi sonrasında Özgener ile buluşmaktan vazgeçtiği öğrenildi. Adnan Polat’ın, ligde yarıştan büyük ölçüde kopulmasından dolayı çok kızgın olduğu, gerekçe olarak da hakem hatalarını gösterdiği bildirildi.

YILDIRIM : SESSİZLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AZİZ YILDIRIM KAYSERİ'DE